Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Rychnowska Wola - Oferty sprzedaży nieruchomości
12 ogłoszeń
Od najnowszych
12 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
Dom z garażem Rychnowska Wola
Rychnowska Wola,warmińsko-mazurskie
2 799 000 zł600 m² 4 665 zł/m²
Działka
Rychnowska Wola,warmińsko-mazurskie
200 000 zł7 277 m² 27,48 zł/m²
Ogłoszenia w okolicy
Dom z garażem Ostróda
Ostróda(Rychnowska Wola + 15 km)
699 000 zł105,35 m² 6 635,03 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły
Ostróda(Rychnowska Wola + 15 km)
260 000 zł46,50 m² 5 784,95 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Niepodległości
Olsztynek(Rychnowska Wola + 11 km)
1 999 990 zł586,91 m² 3 412 zł/m²
Działka siedliskowa przy lesie Gierłoż
Gierłoż(Rychnowska Wola + 15 km)
79 000 zł3 412 m² 23,15 zł/m²
Działka rolna
Porbady(Rychnowska Wola + 24 km)
490 000 zł59 600 m² 8,22 zł/m²
Działka budowlana Jabłonowo
Jabłonowo(Rychnowska Wola + 19 km)
99 000 zł1 195 m² 82,85 zł/m²
Dom z tarasem Zwierzewo
Zwierzewo(Rychnowska Wola + 13 km)
1 699 000 zł295 m² 5 759,32 zł/m²
Dom z garażem, ul. Piaskowa
Samborowo(Rychnowska Wola + 15 km)
969 000 zł110 m² 8 809,09 zł/m²
Dom wolnostojący Liwa
Liwa(Rychnowska Wola + 25 km)
1 200 000 zł460 m² 2 608,70 zł/m²
Działka inwestycyjna uzbrojona Dorotowo
Dorotowo(Rychnowska Wola + 22 km)
3 000 000 zł10 047 m² 298,60 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka rolna Rychnowska Wola
Rychnowska Wola,warmińsko-mazurskie
1 500 000 zł22 900 m² 65,50 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Rychnowska Wola
Włącz powiadomienia